horni obalypop obaly
Potiskujeme jednovrstvé a vícevrstvé materiály na bázi papíru, plastu, hliníku a jejich kombinací. Plastové a hliníkové fólie mají hned několik nezanedbatelných výhod: nízkou hmotnost, vysokou bariérovou ochranu produktu, především proti vlhkosti, omaku, otěru, mastnotě, propustnosti par či ztrátě aromatu, jsou velice dobře svařitelné a potiskovatelné. Vhodné jsou do všech typů balících linek pro termoformovací či vakuové balení, i pro balení pod ochrannou atmosférou. Díky technologii flexotisku dosahují tiskové výstupy brilantní kvality. Obaly mohou být opatřeny také perforací pro snadné otvírání.
 obaly  0005 barieroveobaly  0003 kompozitniobaly  0007 plastoveobaly  0001 papiroveobaly  0009 laminace
vyhody

 siroke spektrum  

nepropustne
 BARIÉROVÉ, KOMPOZITNÍ, PLASTOVÉ, HLINÍKOVÉ

Obaly na polévky, koření, pro balení kávy, balení  ovoce a zeleniny, krájené uzeniny, sýry nebo potrava pro psy a kočky, a v neposlední řadě také masážní emulze a oleje.

propagacni
 PAPÍROVÉ, KOMPOZITNÍ, PLASTOVÉ, HLINÍKOVÉ

Sáčky  na cukr,  čaj, oplatky. Obaly na vzorky krémů, parfémů nebo reklamní předměty.

na lahve
 PLASTOVÉ, PAPÍROVÉ

Nejčastěji obaly na lahve PET.

caje
 PAPÍROVÉ

Potisk obalů pro balení čajových sáčků na balicích strojích. Obaly jsou vyrobené ze speciálního papíru, umožňujícího vytvoření sáčku rádlováním.

flexo newschema mp flexo

BARIÉROVÉ FÓLIE

barieroveBariérová fólie je vícevrstvá teplem a tlakem zpracovaná fólie, jejíž jednotlivé vrstvy poskytují baleným produktům specifické vlastnosti. Tyto fólie mají ze všech známých fóliových materiálů nejnižší propustnost pro vodu, vodní páru a kyslík, odolají i UV záření, agresivním plynům a aerosolům, pro které jsou nepropustné. Bariérová fólie zvyšuje mikrobiální nezávadnost, prodlužuje trvanlivost, snižuje cenu balicího materiálu, šíře až 1100 mm. Nejčastěji se využívají pro balení potravin jako např. masné a aromatické výrobky, sýry, ovoce, zelenina a krmiva pro zvířata. Fólie mohou být v krycím, hlubokotažném, smrštitelném, průtahovém či kombinovaném provedení. Současně můžeme zajistit i Vaše požadavky na AntiFog či Peel-efekt.

OBALY Z KOMPOZITNÍCH MATERIÁLŮ

kompozit obrKompozitní materiál, nebo zkráceně kompozit je obecně vzato materiál ze dvou, nebo více substancí s rozdílnými vlastnostmi, které dohromady dávají výslednému výrobku nové vlastnosti, které nemá  sama o sobě žádná z jeho součástí. V našem případě se jedná například o kombinaci PE/PAP/AL.

PAPÍROVÉ OBALY

papirove

Potisk obalů pro balení čajových sáčků na balicích strojích. Obaly jsou vyrobené ze speciálního papíru, umožňujícího vytvoření sáčku rádlováním.tea

 PLASTOVÉ / HLINÍKOVÉ OBALY

 ČASTO POUŽÍVANÉ MATERIÁLY:

- LDPE Low Density Polyethylene
- PET Polyethylene terephthalate
- PVC Polyvinylchlorid
- HDP High Density Polyethylene
- BOPP films (Biaxially oriented polypropylene )
- AL Aluminium
- PE Polyethylene
- METPET Metalized Polyester Film

LAMINOVÁNÍ

laminovaneLaminování je způsob zušlechťování většinou již potisknutelného materiálu nanesením průhledné plastové fólie. Používá se polyesterová nebo polypropylenová fólie. Laminovat lze jednostranně nebo oboustranně.

Poptávka OBALY
Využijte naši nezávaznou poptávku pro kalkulaci ceny. Na základě tohoto jednoduchého formuláře Vás bude kontaktovat obchodní zástupce specializovaný na požadovaný produkt.

 

Go to top

Eu Realizujeme projekty OPPI Inovace a ICT v podnicích s podporou fondů EU.
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI

Telefon: +420 312 250 011-6 / +420 312 250 772
Fax: +420 312 291 302-3
GSM brána: +420 602 168 033
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

IČ: 12254444
DIČ: CZ510625094
GPS: N 50° 9′ 26″, E 14° 10′ 22″
NAPIŠTE NÁM