ban etiketypop etikety

 etc graficke etc digitalni etc print etc termo etc bezpecnostni etc odolne etc visacky etc jizdenky etc vstupenky
rozdeleni
digitalflexo
 
materialydodavame
produkty  0008 lev grafickeGrafické etikety slouží jako nositel pro název, logo, složení, návod k použití výrobku, označení výrobce, popř. dodavatele nebo čárový kód. Nepřehlédnete je díky jejich vysoké barevnosti, lesku, nebo speciálnímu efektu jako je např. holografická fólie, nebo metalický efekt. Díky fluoreskujícím, případně UV barvám najdou etikety své uplatnění také tam kde je potřeba etiketu zviditelnit za tmy, nebo při speciálním osvětlení.
 
produkty  0007 lev digitalDigitální tisk nabízí malé náklady samolepicích etiket v  profesionálním provedení za nízkou cenu při zachování stejné kvality jako u velkých rotaček, tzn. zaoblené rohy, libovolný tvar výseku, ochrana proti sejmutí apod. Digitální tisk je skvělá volba pro tisk proměnných dat. Díky speciálně vyvinutým barevným tonerům je posunuta světlostálost na zcela novou úroveň. Použitá technologie je šetrná k životnímu prostředí.
 
produkty  0006 lev printPrint etikety jsou papírové samolepicí etikety určené pro dotisk v laserových tiskárnách, mohou být lesklé, matné, bílé, nebo barevné. Vyrábíme je v mnoha nejčastěji používaných rozměrech a dodáváme na A4, případně na roli.
 
produkty  0005 lev termoTermo etikety jsou nejčastěji bílé, matné, nebo lesklé samolepicí etikety určené pro dotisk v TTR tiskárně s použitím barvící TTR pásky. Díky speciálním materiálům jako jsou například fólie, nebo speciální laky mohou být etikety vystaveny nepříznivým podmínkám jako je mráz, teplo, prašnost atd. Používají se k označení zboží, číslování, pro tisk EAN nebo QR kódů. Uvedený produkt vyžaduje speciální přístup k řešení a těsnou spolupráci zákazníka, obchodního a technologického úseku firmy Peroutka.
 
produkty  0004 lev bezpecnostBezpečnostní etikety obsahují ochranné prvky které pomáhají chránit majetek a autentičnost výrobku před kopírováním a napodobováním. Příkladem je vrstvený tisk - zabraňující otevření aniž by nebyla etiketa porušena. Další příklady ochranných prvků jsou: super tenké čáry, miniaturní velikost písma, číselná řada, čárový nebo QR kód. Původ a originalitu produktu chrání také holografické prvky, neviditelný tisk, specifické tvary a v neposlední řadě reliéfní tisk, fluorescence nebo UV barvy.
 
produkty  0003 lev odolneOdolné jsou etikety, které díky moderním materiálům a tiskovým technologiím dokáží odolat  nepříznivým podmínkám, jako je: mráz, oheň, voda, prach, světlo, nebo také mechanické namáhání. Odolnost lze zajistit jak u visaček tak i u samolepicích, nebo termotransferových etiket. 
 
produkty  0002 lev visackyNelepicí etikety neboli visačky plní podobné funkce jako samolepicí grafické etikety, nejsou však aplikovány pomocí lepidla, ale zavěšením, zasunutím apod. Mohou být zhotoveny v téměř libovolných rozměrech, tvarech a barvách, na různých druzích papíru, kartonu, nebo plastu. Součástí může být ochranný prvek nebo lze zvýšit jejich odolnost.
 
produkty  0001 lev jizdenkyJízdenky jsou vyráběny jako kontinuální pás s příčnou perforací, případně s podélnou vodící perforací. Jízdenky dodáváme v roličkách, nebo jako jednotlivé lístky. Pro výrobu se používá, obyčejný nebo syntetický papír, karton a termopapír. Vstupenky je možné opatřit ochrannými prvky proti padělání s číslováním, magnetickou páskou atd. Uvedený produkt vyžaduje speciální přístup k řešení a těsnou spolupráci zákazníka, obchodního a technologického úseku firmy Peroutka. Před vlastní dodávkou je provedena zkouška na zařízení zákazníka.
 
produkty  0000 lev vstupenkyVyrábíme, jak obyčejné bílé vstupenky s číslem, tak i plno barevné vstupenky s použitím speciálních barev, tvarů a laků. Často používaným materiálem je obyčejný nebo syntetický papír, karton, nebo plast. Při výrobě lze využít, jak ochranných prvků, tak i speciálních efektů. Vstupenky jsou vyráběny v kontinuálním pásu s příčnou perforací, případně s podélnou vodící perforací a dodávány v rolích, blocích, nebo po kusech.
 

kalkulacka

Poptávka ETIKETY
Využijte naši nezávaznou poptávku pro kalkulaci ceny. Na základě tohoto jednoduchého formuláře Vás bude kontaktovat obchodní zástupce specializovaný na požadovaný produkt.

 

Go to top

Eu Realizujeme projekty OPPI Inovace a ICT v podnicích s podporou fondů EU.
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI

Telefon: +420 312 250 011-6 / +420 312 250 772
Fax: +420 312 291 302-3
GSM brána: +420 602 168 033
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

IČ: 12254444
DIČ: CZ510625094
GPS: N 50° 9′ 26″, E 14° 10′ 22″
NAPIŠTE NÁM