horni tiskopisy
pop ofset
Zakázková výroba širokého spektra produktů, například: formuláře pro laserové a  jehličkové tiskárny, lepené diskrétní obálky, hlavičkové papíry, roličky pro sázecí terminály, tiskopisy s vodicí perforací, samopropisovací vrstvou či neutralizací, lepené složky s lištou, vstupenky, bloky a mnoho dalších.
  0006 Tiskopisy-voln-listy

formulareJedná se například o hlavičkové papíry, tiskopisy pro zdravotnictví (recepty), formuláře, faktury, smlouvy, ceníky, reklamní letáky atd. Použité materiály zajišťují bezproblémovou potiskovatelnost v laserových tiskárnách. Mohou být opatřeny samopropisovatelnou vrstvou, proměnnými daty (číslováním) atd.

         0005 Lepen-sloky-snap-out-

lepeneLepené složky vznikají slepením 2 nebo více listů v jedné jejich hraně, Jednotlivé listy jsou obvykle samopropisovatelné a mohou být z různých materiálů a různé barevnosti. Jsou vhodné jak pro ruční, tak i strojové popisování. Možná je také boční lišta "snap-out" jejíž součástí je perforace pro snadné odtrhávání jednotlivých listů.

  0003 Diskrtn-oblky

obalkyPro zajištění bezpečnosti tištěných dat vyrábíme  diskrétní obálky, obvykle používané jako výplatní nebo PIN obálky. Uzavřené obálky se dodávají v pásu opatřeném vodicí perforací a jsou určené pro dotisk dat v jehličkových tiskárnách. Data se tisknou dovnitř uzavřené obálky, která je  zvenčí i zevnitř opatřena bezpečnostním krycím potiskem, a nelze je bez zjevného poškození obálky přečíst. Pro snadné a kontrolovatelné otevření obálky je použita trhací perforace.

         0000 tiskopisy-s-vodc-perforac

Jedná se o tiskopisy opatřené vodicí perforací určené pro standardní, nebo vysokokapacitní jehličkové a laserové tiskárny. Dodávány  jsou v nekonečném skládaném pásu (Endlos), v roli, nebo jako jednotlivé kusy.vodici

  0004 Roliky

rolickyTermotransferové roličky pro sázecí terminály a pokladny. Roličky mohou obsahovat předtištěnou grafiku, nebo číslování (proměnná data).

         0001 vstupenky

vstupenkyVstupenky se výrábí z různých druhů papíru, obvykle obsahují číslování a perforaci pro snadné odtrhávání.

materialy

Poptávka TISKOPISY
Využijte naši nezávaznou poptávku pro kalkulaci ceny. Na základě tohoto jednoduchého formuláře Vás bude kontaktovat obchodní zástupce specializovaný na požadovaný produkt.

 

Go to top

Eu Realizujeme projekty OPPI Inovace a ICT v podnicích s podporou fondů EU.
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI

Telefon: +420 312 250 011-6 / +420 312 250 772
Fax: +420 312 291 302-3
GSM brána: +420 602 168 033
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

IČ: 12254444
DIČ: CZ510625094
GPS: N 50° 9′ 26″, E 14° 10′ 22″
NAPIŠTE NÁM