Martin Peroutka - úvodní stránka

Martin Peroutka
Třinecká 674,
273 43 Buštěhrad
info@peroutka.cz

Úvod » O firmě » Technologie

Technologie tisku

Digitální tisk

Digitální stroj HP indigo 20000

Digitální tisk HP indigo 20000. Pro tisk obalových folií shrink sleeves a etiket využíváme technologii digitálního tisku. Maximální tisková šíře stroje je 720 mm a maximální tisková délka je 1100 mm. Stroj tiskne pomocí 7 tiskových agregátů. Základní 4 tisknou CMYK, další 3, tzv OVG slouží pro přesnou simulaci odstínu přímých barev. Stroj může tisknout také bílou barvu v jedné nebo i dvou vrstvách. Na základě speciální objednávky je možné objednat i specielní barevný odstín, nebo barvu se speciálními efekty. Tento stroj je zatím jako první v ČR instalován právě ve firmě Martin Peroutka. Na tiskový stroj navazují další dokončovací stroje. Hlavní výhodou digitálního tisku je možnost tisku proměnných dat i proměnné grafiky. “Každý Váš obal být jiný“. Pro pomoc při přípravě proměnné grafiky pracujeme se speciálním programem „Mozaik“.

Digitální tisk

Pro tisk samolepicích etiket a visaček využíváme také digitální tiskový stroj Xeikon, který tiskne pomocí barevných tonerů maximálně pomocí 5 tiskových agregátů ... CMYK + bílá barva. Maximální tisková šíře je 315 mm a tisková délka je prakticky bez omezení. Použité barvy mají certifikaci pro přímý styk s potravinou a jsou odolné proti UV záření, tj jsou vhodné pro použití ve venkovním prostředí.

 

Flexotisk

Flexotisk

Pro výrobu obalových folií, shrink sleeves, samolepicích etiket, visaček, wrap sleeves používáme 7 tiskových strojů Nielpeter a Gidue v maximální šíři tisku 650 mm a maximální tiskové délce 570 mm. Maximální počet tiskových agregátů je 10. Tiskneme UV barvami i barvami na vodní bázi. Pro speciální efekty je flexotisk vybaven jedním sítotiskovým agregátem, zařízením pro horkou i studenou ražbu.

 

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk

Pro výrobu průpisných formulářů, průpisných obálek, pokladních kotoučků, bločků, snap-outů využíváme ofsetový tiskový stroj. Maximální tisková šíře je 500 mm a tisková délka je 24 coulů. Tiskneme na 5 tiskových věžích pomocí barev na vodní bázi.

 

| © Martin Peroutka |
| Grafika: Otakar Korolus | Webdesign: Webmasterova.cz |